Чому потрібно носити 2 апарати?
Носіння 2 слухових апаратів є більш правильним і близьким до фізіології людини і дає низку незаперечних переваг - тільки спільна робота обох півкуль мозку забезпечує належне розуміння мови та її емоційного забарвлення у будь-якій звуковій обстановці.
Чому 2 краще ніж 1?
- Покращує розбірливість мови.
- робота двох півкуль мозку.
- Більш комфортне носіння та розуміння з якого боку надходить звук.
- Фізіологічно правильніше, не дарма у людини два вуха, два очі, дві руки і т.д.
Центр слуху ЄВРОТОН
www.evrotonsluh.com.ua